Korzyści ze współpracy

p1Uczciwy partner

Sprzedajemy wyłącznie oryginalny, fiński ksylitol, a nie chińsko-fińskie mieszanki. Posiadamy certyfikat potwierdzający jego pochodzenie oraz certyfikat analityczny wystawiony przez producenta.

p2Gwarancja bezpieczeństwa

Znajdujący się w naszej ofercie ksylitol jest pozyskiwany z drewna brzozy z dodatkiem innych drzew liściastych pochodzących z odpowiedniego drzewostanu o wysokiej jakości ekologicznej. Taka postać ksylitolu została dopuszczona do spożycia i sprzedaży w Polsce na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 17 marca 2003 roku.

p3Najszersza gama produktów z ksylitolem

Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę produktów ksylitolowych. Nie ograniczamy się wyłącznie do słodyczy, a zatem czekolad, cukierków czy lizaków, ale sprzedajemy również konfitury, kakao, bakalie oraz całą gamę produktów ochrony jamy ustnej (płukanki i pasty do zębów).

p4Elastyczność i indywidualne podejście

Każdy klient ma nieco inne oczekiwania i przyzwyczajenia związane ze składaniem zamówienia. Staramy się wychodzić im naprzeciw. Oferujemy różne formy płatności i dostawy towaru oraz zapewniamy bardzo szybką wysyłkę.

 

p5Dodatkowe rabaty

Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty. W ten sposób chcemy pokazać, że doceniamy dobre relacje biznesowe.

 

p6Dostęp do cennych materiałów

Zapewniamy dostęp do bogatej bazy informacji dotyczących ksylitolu i powstałych na jego bazie produktów oraz ich właściwości. Dzięki temu nie musisz przeglądać internetu, by znaleźć wiarygodne i interesujące Cię materiały. Wszystko będziesz miał w jednym miejscu.