O nas

foto_onas1Santini –  największy w Polsce dystrybutor ksylitolu

Jesteśmy jedną z pierwszych polskich firm zajmujących się dystrybucją ksylitolu oraz produktów na bazie ksylitolu. Od 2008 roku zaopatrujemy hurtownie, sklepy, cukiernie oraz klientów detalicznych w całej Polsce.

Od początku naszej działalności wielką wagę przykładamy do pochodzenia produktów. W naszej ofercie znajduje się tylko i wyłącznie fiński ksylitol. Każda importowana partia jest udokumentowana odpowiednimi certyfikatami i dokumentami przewozowymi. Dla naszych klientów stanowi to gwarancję, że produkt, jaki otrzymują, jest naturalny, oryginalny i bezpieczny.

Z czasem zaczęliśmy produkować czekolady, cukierki i inne słodycze z ksylitolem. Obecnie mamy najszerszą w kraju ofertę produktów ksylitolowych. W naszym asortymencie znajduje się także  stewia i inne ekologiczne oraz naturalne produkty spożywcze.  

Dystrybuowane przez nas produkty cechują się niską kalorycznością i niskim indeksem glikemicznym. Są polecane  przez lekarzy diabetologów, homeopatów, naturopatów i stomatologów.

foto_onas2Wizja działania

Ludzie coraz częściej muszą rezygnować z drobnych, słodkich przyjemności. Wszystko przez strach przed cukrzycą, nadwagą czy alergią. A nawet jeśli tego nie robią, żyją w poczuciu winy, że szkodzą sobie i swojemu zdrowiu.

Chcemy, aby dzięki naszym produktom mogli zmienić podejście do swojej diety. Zależy nam, żeby nie musieli skreślać z niej słodyczy, które tak lubią, a równocześnie mogli mieć pewność, że jedząc czekoladę czy cukierka, nie popełniają wykroczenia przeciwko swojemu zdrowiu.

Chcemy przekonywać ludzi, że ze zdrowiem nie warto eksperymentować. I że jeśli sięgnie się po odpowiednie produkty, jedzenie może być zdrowe, smaczne, słodkie i mało kaloryczne.